Dom Lekarski S.A.

Czy to Twoja firma?

Dom Lekarski S.A. praca

Szczecin

Dom Lekarski to sieć nowoczesnych przychodni i szpitali zlokalizowanych po obu stronach Szczecina. Dom Lekarski oferuje usługi w zakresie kompleksowej opieki medycznej, zaawansowanej i precyzyjnej diagnostyki oraz specjalistycznych zabiegów operacyjnych. Współpraca z Domem Lekarskim to nowe możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji przez pracowników naszych klinik.

Dom Lekarski S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia obsługa klienta / call center medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Dom Lekarski S.A.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Lekarski S.A.

Mapa Dom Lekarski S.A.

Siedziba główna

Oddział 2

Dom Lekarski S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Lekarski S.A. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta/ka

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      Będziesz odpowiedzialny/a za:

      • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych (terapia manualna, kinezyterapia, terapia powięziowa, masaż tkanek głębokich, suche igłowanie, fale uderzeniowe i boa- drenaże limfatyczne)​,
      • przeprowadzanie instruktażu zaproponowanych ćwiczeń,
      • indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb,
      • prowadzenie dokumentacji medycznej według obowiązujących przepisów.

      Wymagania

      Najlepszy kandydat to taki, który:

      • ukończył studia magisterskie i posiada uprawnienia do wykonywania zawodu Fizjoterapeuty,
      • posiada 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem– w prowadzeniu terapii manualnej i kinezyterapii,
      • ukończył kursy z zakresu terapii manualnej (kurs Kaltenborn-Evjenth, Cyriax, Briana Mulligana, Maitland)​

      Oferujemy

      Jak będzie wyglądać nasza współpraca?

      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy,
      • elastyczny grafik i wymiar czasu pracy,
      • dobra atmosfera, wsparcie i sprawna organizacja pracy,
      • dobrze wyposażone stanowisko pracy (wysokiej jakości sprzęt medyczny i nowoczesne gabinety).

Pracodawcy w Szczecinie