MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ - NIEMCY, HOLANDIA

Ogłoszenie na stanowisko MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ - NIEMCY, HOLANDIA - Lambda S.A.

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych (w tym obiekty typu kubaturowego, przemysłowego, infrastruktury drogowej)

Stanowisko:MONTER IZOLACJI TERMICZNEJ - NIEMCY, HOLANDIA

Zakres obowiązków

Praca przy rurach i kotłach.

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie izolacji rur technologicznych poprzez układanie wełny i obróbki blacharskiej
  • Certyfikat SCC- mile widziany
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w walucie kraju, w którym się pracuje
  • Umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
  • Dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie
  • Zakwaterowanie
  • Możliwość wzięcia zaliczki na budowie
  • Ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na rynku zagranicznym
Wszystkie oferty pracy firmy
Lambda S.A.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Lambda S.A. 00-108 Warszawa Zielna 39, NIP: 7260001069. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambda S.A. 00-108 Warszawa Zielna 39, NIP: 7260001069 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Niemcy
Zawód:
Monter
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
11.10.2021
Wygasa:
31.01.2022

Adres firmy

Morgowa 9, 91-223 Łódź
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

IDEA HR Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

Monter

Monter umowa o pracę
Kostrzyn nad Odrą
Niemcy

08-10-2021

MONTER SERWISU

SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J.