Praca w Irlandii, Pracownik Robot Ziemnych

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-10-06

Ogłoszenie na stanowisko Praca w Irlandii, Pracownik Robot Ziemnych - Ward Personnel

Ward Personnel - od momentu powstania w 2010 roku firma rozwijała się z roku na rok i jest obecnie uznawana za jednego z wiodących irlandzkich dostawców usług rekrutacyjnych w sektorach budownictwa i przemysłu. David, wlasciel firmy, ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w rekrutacji i kieruje rozwojem zespołu Ward Personnel – firma zatrudnia obecnie ponad dwudziestu pięciu pracowników z biurami w Cork, Dublinie i Athlone, obsługujących wszystkie zakątki kraju.

Zakres obowiązków:

  • Poszukujemy pracownikow z doswiadczeniem przy robotach ziemnych przy buodowie drog, mostow.
  • Praca na jednym z najwiekszych obecnie projektow budowlanych w Irlandii.

Wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doswiadczenia przy pracach ziemnych.
  • Dobra kondycja fizyczna.
  • Znajomosc jezyka angielskiego w stopniu dobrym.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na irlandzkich warunkach
  • €19.96 na godzine
  • Platne nadgodziny €30.00/hr po 39 godzinie
  • 47+ godzin tygodniowo
  • Cotygodniowa wyplata w piątek na wskazane konto
  • Organizacje na miejscu - transport z lotniska, mieszkanie, transport do pracy, kursy bhp itp.
  • Płatne wszystkie świadczenia plus dodatkowe CWPS (III Filar)
Miejsce pracy:
Irlandia
Zawód:
Budowlaniec
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
11000-12000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
06.10.2021
Wygasa:
06.10.2021

Adres firmy

unit 4 Portside Marina Commerical park, t12 Ae98 Cork
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)