Reflat Insulation Limited

Monter Elewacji / Docieplenia Irlandia

  • Irlandia zagranica

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Oferta Pracy: Monter Elewacji i Dociepleń

Lokalizacja: Irlandia (różne lokalizacje)

O nas: Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną specjalizującą się w pracach związanych z elewacjami i dociepleniami budynków. Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy są zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości usług. W związku z rozwojem naszej działalności na terenie Irlandii poszukujemy doświadczonych monterów elewacji i dociepleń.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stawka od 18 euro brutto/godzinę dla kandydatów z odpowiednim doświadczeniem.
  • Pomoc w zakwaterowaniu: Oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowania w komfortowych pokojach 1-osobowych.
  • Odbiór z lotniska: Dla pracowników przyjeżdżających z zagranicy zapewniamy transport z lotniska do miejsca zakwaterowania.
  • Wsparcie w formalnościach administracyjnych: Pomagamy w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, takich jak numer PPS, rejestracja w Revenue, i inne.
  • Umowa o pracę: Zapewniamy stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwości rozwoju: Oferujemy możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.

Zakres obowiązków

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku montera elewacji i dociepleń
  • Instalacja parapetów , przeróbki rur, poprawki

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Gotowość do podjęcia pracy w Irlandii.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Praca od Poniedziałku do Piątku od 8:00 do 17:00 mozliwość pracy w Soboty Płatna przerwa 30 min
  • Pomoc w zakwaterowaniu: pomoc w znalezieniu zakwaterowania w komfortowych pokojach 1-osobowych.
  • Możliwości rozwoju: możliwości rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy.
  • Administratorem danych osobowych jest Reflat Insulation Limited E41P9W Thurles 10 Marlstone Manor, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Reflat Insulation Limited E41P9W Thurles 10 Marlstone Manor, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)