Ward Personnel Limited

Izoler - Monter Izolacji przemyslowej

  • Irlandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Praca na najwiekszym projekcie w Irlandii - branża IT.
  • Izolacji kanałów wentylacyjnych oraz rurociągów na nowym budownictwie - lamelka, armaflex, blacha.

Wymagania

  • Poszukiwani izolerzy z doświadczeniem w montażu izolacji przemysłowej na dużych obiektach przemysłowych.
  • Doświadczenie zarówno w montażu izolacji jak i blachowaniu jest niezbędne.
  • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane.
  • Bardzo dobra znajomość technik izolacyjnych.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana.
  • Czytanie rysunku technicznego będzie atutem, ale nie jest wymagane.

Oferujemy

  • Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami.
  • Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych oraz zakwaterowaniu.
  • Zagwarantowane 45 godzin tygodniowo.
  • Stawka €21.09 na godzine, nadgodziny platne €31.63 po 39 godzinie
  • Dodatkowo €182 diety tygodniowo.Prosze aplikowac przez formularz na stronie, w razie pytan prosze dzwonic pod numer tel: +353 874358592

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)