Elektryk

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Irlandia zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
  • Zawody: Technik elektryk* (wymagany staż - lata: 5)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Mile widziane:
    Świadomość procesów związanych ze ściekami i wodą.
    Doświadczenie mechaniczne
    Doświadczenie w branży wodno-ściekowej
    Doświadczenie w uruchamianiu i sprawdzaniu procesów systemów mechanicznych, elektrycznych, oprzyrządowania, sterowania i automatyki (MEICA).
    Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami w zakresie działań związanych z uruchomieniem i zatwierdzeniem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 000 EUR
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką roczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)