Operator CNC

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-08-15

Ogłoszenie na stanowisko Operator CNC - Lincoln Talent Polska Sp. Z.O.O

Firma doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy.

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy zajmującej się produkcją elementów stalowych i aluminiowych na potrzeby przemysłu kolejowego i samochodowego poszukujemy pracowników na stanowisko:

OPERATOR CNC

(miejsce pracy: Francja - Bretania)

Zakres obowiązków:

  • Obróbka stali oraz aluminium – kontrola pracy maszyny,
  • Regulacja, ewentualnie wprowadzanie zmian w ustawianiu maszyny,
  • Kontrola wyprodukowanych części pod kątem wymagań klienta z wykorzystaniem urządzenia do pomiarów trójwymiarowych,
  • Czytanie planów technicznych.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego (mile widziane wykształcenie w zakresie obróbki skrawaniem),
  • 3-letniego doświadczenia w pracy w centrum obróbczym CNC,
  • Znajomości zasad pracy według norm ISO,
  • Umiejętności odczytywania dokumentacji technicznej obrabiarek numerycznych,
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych,
  • Znajomości obsługi oprogramowania na maszynie CNC,
  • Chęci stałej pracy we Francji (możliwość przeprowadzenia się całej rodziny)
  • Pracowitości, otwartości na zmiany i wysokich zdolności komunikacyjnych,
  • Wnikliwości i precyzji w działaniu,

Oferujemy:

  • Stałą pracę za granicą na dogodnych warunkach (po 6 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony),
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą i pobytem we Francji,
  • Dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Atrakcyjny system bonusów i premii.
Zawód:
Operator maszyn
Miejsce pracy:
Francja
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
09-08-2021
Oferta wygasła w dniu:
15-08-2021

Adres firmy

Al. Jerozolimskie 123a, 02-017 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)
Dla pracodawców (osoby prywatne)