EuropaJob Sp z o. o.

Malarz z prawem jazdy kat. B

  • Francja zagranica

Malarz

Umowa o pracę

Pełny etat

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko: Malarz Miejsce pracy: Francja - Lons-le-SaunierRozpoczęcie pracy: od zaraz

Wymagania

  • co najmniej 3-4 letnie doświadczenie jako malarz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
  • chęć podjęcia dłuższej współpracy
  • mile widziana znajomość j. francuskiego
  • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy

Opis stanowiska

  • malowanie/ szpachlowanie wewnątrz budynków
  • renowacja pomieszczeń
  • malowanie fasad i ścian w pomieszczeniach
  • przygotowywanie powierzchni do malowania
  • praca na wysokości

Oferujemy

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • praca na pełny etat
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę polskiego koordynatora

  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody

Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)