EuropaJob Sp z o. o.

Pracownik lakierni proszkowej/malarz proszkowy ze znajomością języka francuskiego

  • Francja zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

O nasEuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia z siedzibą w Krakowie. Tworzy ją zespół pełnych energii profesjonalistów w zakresie doradztwa, rekrutacji i selekcji pracowników. Ich doświadczenie w całości zagadnień związanych z pośrednictwem pracy, zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, jest gwarancją usług na najwyższym poziomie.Specjalizujemy się w pośredniczeniu kontaktach pomiędzy polskimi kandydatami a pracodawcami z Europy Zachodniej, zwłaszcza z Niemiec i Francji. Dzięki współpracy z zagranicznymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, dajemy możliwość podjęcia pracy zarówno specjalistom w swoich dziedzinach, jak i osobom dopiero wchodzącym na rynek pracy. Dlatego też niezależnie od posiadanego doświadczenia, wykształcenia czy poziomu znajomości języków obcych – warto do nas aplikować!

  • To oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę w renomowanej firmie
  • pracę w wymiarze pełnego etatu + możliwość wyrobienia płatnych nadgodzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów badań lekarskich
  • wsparcie na każdym etapie zatrudnienia
  • stały kontakt z polskim rekruterem i koordynatorem również po rozpoczęciu zatrudnienia

  • Nasze wymagania
  • Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (doświadczenie w lakierni proszkowej)
  • umiejętność malowania metodą natryskową
  • gotowość do podjęcia pracy we Francji
  • prawo jazdy i własny samochód
  • znajomość języka francuskiego

  • Twój zakres obowiązków
  • praca przy produkcji elementów metalowych
  • mocowanie metalowych elementów
  • malowanie proszkowe pistoletem
  • piaskowanie
  • transport elementów przeznaczonych do malowania
  • pakowanie elementów do wysyłki
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)