Wzór życiorysu polityka

Wzór życiorysu polityka

Życiorys polityk

Urodziłem się 19 lutego 2000 roku w Sztumie, skończyłem 19 lat. Mój ojciec Krzysztof pracuje jako dyżurny ruchu na kolei, matka Weronika pełni obowiązki referenta w urzędzie gminy. Mam starszą siostrę Barbarę w wieku 21 lat i młodszą siostrę Emilię w wieku 10 lat.

Naukę rozpocząłem w roku 2007 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Asnyka w Sztumie. Po jej ukończeniu w roku 2013 kontynuowałem ją w Zespole Szkół Gimnazjalnych nr 1 im. Marcina Kromera w Sztumie. W roku 2016 zostałem uczniem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Malborku. Obecnie kończę trzecią klasę i wkrótce przystąpię do egzaminu maturalnego.aa

Poza zajęciami szkolnymi pełnię funkcję przybocznego w 18 Sztumskiej Drużynie Harcerskiej im. rtm. Witolda Pileckiego. Regularnie trenuję biegi na średnich dystansach w Międzyszkolnym Klubie Sportowym w Malborku. Posiadam patent żeglarski i uprawnienia młodszego ratownika. Jestem także wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miejskiej w Sztumie. W przyszłości zamierzam studiować politologię na Uniwersytecie Gdańskim.

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 4,50 Liczba głosów: 2
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań