Wzór życiorysu nauczyciela

Wzór życiorysu nauczyciela

Życiorys NAUCZYCIEL

Nazywam się Joanna Gretek, urodziłam się 15 lipca 1984 r. w Krakowie. Jestem zamężna, mam dwoje dzieci. Starszy syn, Mikołaj ma dwanaście lat, młodszy Hubert, lat dziesięć. Mąż mój jest pracownikiem działu IT jednej z największych firm w województwie małopolskim, zajmującej się produkcją opakowań papierowych. Synowie interesują się sportem i każdą, wolną chwile poświęcają zajęciom dodatkowym w ulubionej dyscyplinie, piłce ręcznej.

Studia pedagogiczne ukończyłam w Uniwersytecie Jagiellońskim, w 2003 r. obroną pracy magisterskiej, stworzonej w oparciu o tematykę oligofrenopedagogiki. W tym samym roku rozpoczęłam pracę zawodową w szkole specjalnej, realizując staż roczny staż zawodowy oraz doszkalając się na licznych kursach, związanych z pedagogiką specjalną. Swoją drogę zawodową oparłam o pracę z dziećmi i młodzieżą upośledzonymi umysłowo w stopniu lekkim. Obecnie wciąż pracuję w szkole specjalnej, dodatkowo jako wolontariusz opiekuję się dziećmi niepełnosprawnymi w dziennym domu opieki nieletnich w Krakowie.

Interesuję się literaturą, teatrem, malarstwem, a swoje pasje przedkładam na urozmaicenie czasu dzieci, zarówno moich synów, jak i podopiecznych i uczniów w miejscu pracy. W wolnych chwilach rozwijam swoje zainteresowania oraz uczestniczę w kursach nauki języków obcych, marząc o podróżach w najdalsze zakątki świata.

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 1,06 Liczba głosów: 83
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań