Wzór życiorysu sportowca

Wzór życiorysu sportowca

Życiorys sportowiec

Nazywam się Jacek Wtorek. Urodziłem się 17.05.1999 r. w Gliwicach. W 2017 r. ukończyłem Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Katowicach w klasie piłki nożnej. Jestem kawalerem, mieszkam wraz z rodzicami i młodszą siostrą w Katowicach. Moi rodzice pracują jako pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Katowicach. Mama jest dyspozytorką, ojciec lekarzem. Młodsza siostra, Weronika, ma czternaście lat i również pasjonuje się sportem, trenując judo.

Gdy uczęszczałem do szkoły, byłem zawodnikiem szkolnej drużyny piłki nożnej, gdzie grałem na pozycji prawego pomocnika. Pod koniec nauki otrzymałem propozycję dołączenia do podstawowego składu katowickiej, drugoligowej drużyny, gdzie czynnie biorę udział w rozgrywkach ogólnopolskich. na początku 2019 r. założyłem szkółkę piłkarską dla najmłodszych miłośników gry w piłkę nożną, gdzie pod moim okiem przedszkolaki stawiają swoje, pierwsze kroki na murawie.

Interesuję się przede wszystkim sportem, zwłaszcza piłką nożną. Nie opuszczam żadnego meczu drużyny, której jestem wiernym kibicem oraz reprezentacji Polski. Oprócz sportu pasjonuję sie motoryzacją, która mnie relaksuje i wycisza po pełnym zgiełku dniu na boisku.

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 3,00 Liczba głosów: 4
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań