Wzór życiorysu copywritera

Wzór życiorysu copywritera

Życiorys COPYWRITER

Nazywam się Bogusław Blinda, urodzony w Białej Podlaskiej 17 maja 1998 roku i mam 21 lat. Jestem jedynakiem, półsierotą, wychowanym samotnie przez matkę Irenę, obecnie prowadzącą sklep wielobranżowy. Mój ojciec Józef zginął w wypadku samochodowym, gdy miałem 5 lat.

Po ukończeniu Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej oraz mieszczącego się tam Gimnazjum, z powodzeniem rozpocząłem naukę w rodzimym II Liceum Ogólnokształcącym im. Emilii Plater, gdzie w roku 2017 zdałem z wyróżnieniem maturę. Obecnie studiuję na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku filologii romańskiej, mieszkam w akademiku i dorabiam do stypendium na platformie Good Content jako copywriter.

Interesuję się sportem i rekreacją, turystyką, ochroną środowiska oraz polityką, ale nie działam w żadnej organizacji. Po zakończeniu licencjatu zamierzam kontynuować studia, ale niekoniecznie na kierunku obecnym. Obecnie staram się o wyjazd do Francji w ramach wymiany studenckiej, jednakże swoją przyszłość wiążę wyłącznie z Polską.

SKU: 2801408d80bf-1-1.
Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 4,80 Liczba głosów: 5
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań