Wzór życiorysu menedżera

Wzór życiorysu menedżera

Życiorys menedżer

Nazywam się Zbigniew Walczukiewicz. Urodziłem się 25 października 1984 roku w Poznaniu. Moimi rodzicami są Zygmunt i Ewelina Walczukiewiczowie. Ojciec prowadzi gospodarstwo rolne w Wojnowicach, a matka obecnie nie pracuje. Mam jednego brata, który zajmuje się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej w branży obuwniczej.

W 2004 roku ukończyłem studia wyższe na kierunku marketing i zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Moja praca magisterska dotyczyła modeli zarządzania w administracji publicznej i firmie prywatnej. Cztery miesiące później rozpocząłem praktyki menedżerskie w firmie Manager Consulting S.A. w Poznaniu, kontynuując naukę na studiach podyplomowych z zakresu zarządzania ludźmi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Po dwóch latach pracy w Manager Consulting S.A. zostałem skierowany na studia MBA w London Business School, po czym zostałem kierownikiem działu reklamowego. W zarządzaniu działem wykorzystuję wiedzę zdobytą podczas studiów. Do moich obowiązków należy m.in. ustalanie grafików podległych mi pracowników, rozwiązywanie ich problemów i koordynacja pracy w grupie.

Do moich zainteresowań należy rozwój osobisty, kino i piesze wycieczki. Staram się o zapewnienie bilansu między czasem poświęconym na pracę i dom. Dbam też o to samo w moim zespole.

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 3,25 Liczba głosów: 4
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań