Wzór życiorysu trenera sportowego

Wzór życiorysu trenera sportowego

Życiorys trener sportowy

Nazywam się Jan Bednarek, urodziłem się 22 sierpnia 1980 r. w Gdańsku, gdzie wychowałem się w rodzinie nauczycielskiej i ukończyłem szkołę średnią w klasie sportowej (1999 r.) Studiowałem Wychowanie Fizyczne w Warszawie, gdzie swoje sportowe pasje rozwijałem w uczelnianym klubie sportowym oraz warszawskiej Legii. Z kolarstwem szosowym związałem się z sentymentu, aby uczcić zdobycie medalu olimpijskiego w Moskwie w roku mojego urodzenia. Obecnie mieszkam w Gdyni wraz z żoną, trenerką piłki ręcznej dziewcząt oraz dwiema córkami. Starsza córka, Marysia, lat 15, podziela moją pasję kolarską, trenując po zajęciach szkolnych w lokalnym klubie. Młodsza, Klaudia, lat 12, pasjonuje się sztuką.

Od 1999 r. związany jestem z Klubem Kolarskim w Gdyni, gdzie prowadzę zajęcia treningowe dla dziewcząt oraz chłopców, którzy rozpoczynają swoją przygodę z kolarstwem. Po zakończeniu edukacji zrezygnowałem z walki o sportowe trofea, poświęcając się pracy z dziećmi i młodzieżą, co sprawiało mi i wciąż sprawia największą radość. Jestem dumny, gdy moi wychowankowie odnoszą sukcesy, a dzięki ciężkiej, zrównoważonej pracy jest ich wiele.

Poza prowadzeniem treningów organizują zawody kolarskie na poziomie gminnym oraz wojewódzkim. Zawody przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, aby wspierać rozwój pasji sportowych i propagować kolarstwo u najmłodszych. Jestem trenerem kolarstwa z prawdziwego powołania, a praca i rodzina są całym moim życiem. Gdy mam wolną chwilę, czytam, najczęściej magazyny i książki sportowe.

 

 

 

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 4,50 Liczba głosów: 2
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań