Wzór życiorysu lekarza

Wzór życiorysu lekarza

Życiorys lekarz

Nazywam się Olgierd Zalewski, urodziłem się 01.01.1985 r. w Suwałkach, a obecnie mieszkam w Warszawie. Posiadam rodzeństwo oraz dużą, wielopokoleniową rodzinę z tradycjami lekarskimi. Ojciec Jan jest dyrektorem szpitala miejskiego w Białymstoku, a matka Aldona prowadzi własny gabinet stomatologiczny w Suwałkach. Moje rodzeństwo (brat i siostra) aktualnie studiuje na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Mam żonę Annę oraz dwie córki: Joannę i Balbinę.

W 2004 r. ukończyłem z wyróżnieniem I LO w Białymstoku na profilu biologiczno-chemicznym. Byłem też przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. W tym samym roku podjąłem studia na kierunku lekarskim na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, które także ukończyłem z wyróżnieniem. Następnie podjąłem i ukończyłem specjalizację z chirurgii ogólnej. Staż odbyłem w Poradni Chorób Narządu Ruchu w Legionowie oraz w Klinice Chirurgii i Ortopedii w Warszawie. Natomiast od 2011 r. jestem zatrudniony w Szpitalu Uniwersyteckim w Warszawie, gdzie zajmuję się analizą specyficznych przypadków w zakresie chirurgii.

Ponadto kontynuuję pracę naukową i do końca 2019 r. zamierzam podjąć obronę pracy doktorskiej pod kierunkiem prof. dr hab Jana Pyszczka. Co kilka miesięcy biorę aktywny udział w licznych konferencjach i sympozjach naukowych z mojej dziedziny. Z ciekawszych wyjazdów to Alumni Medical Meeting w Kioto oraz miesięczne warsztaty doskonalące chirurgów w Monachium.
Po uzyskaniu tytułu naukowego chciałbym brać udział w tworzeniu nowego ośrodka chirurgicznego w Polsce, aby dzięki swoim umiejętnościom pomagać pacjentom z trudnymi przypadkami.
Czas wolny spędzam przeważnie w rodzinnym gronie. Moją pasją obok chirurgii jest także tenis ziemny, który uprawiam w amatorskim klubie tenisowym Victoria. Lubię czytać kryminały Grishama oraz fantastykę Lema. Zbieram kartki pocztowe z krajów egzotycznych.

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 5,00 Liczba głosów: 1
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań