Wzór życiorysu fryzjera

Wzór życiorysu fryzjera

Życiorys FRYZJER

Nazywam się Rafał Mazur, urodziłem się 28.10.1985 r. w Opolu. Jestem kawalerem, mieszkam w Rudnie, gdzie prowadzę własny salon fryzjerski. Moje codzienne obowiązki poza pracą wiążą się z opieką nad kotem Filemonem, którego przygarnąłem ze schroniska oraz psem Fafikiem, który jest ze mną, odkąd usamodzielniłem się po przeprowadzce z rodzinnego domu. Moi rodzice mieszkają obecnie w Gliwicach, gdzie prowadzą restaurację z włoską kuchnią, która jest naszą, wspólną słabością.

Ukończyłem Zasadniczą Szkołę Zawodową w Opolu o profilu fryzjerskim. W 2005 r. zdałem egzamin, który uprawnia mnie do pracy w zawodzie. Od 2004 r. gdy podjąłem praktykę zawodową, realizuję się w tym co robię. W latach 2004 do 2008 pracowałem w Salonie Fryzjerskim w Opolu, odbywając liczne kursy fryzjerskie, dzięki którym rozwinąłem swoje umiejętności przede wszystkim w zakresie koloryzacji włosów. Obecnie spełniam zawodowe marzenia, pracując w własnym salonie fryzjerskim, który funkcjonuje nieprzerwanie od 2009 r.

Moje szerokie zainteresowania wiążą się przede wszystkim ze sportami ekstremalnymi. Po pracy pędzę na lokalne lotnisko, gdzie skaczę ze spadochronem, a na weekendy uciekam w góry, gdzie odbywam kurs latania paralotnią.

 

 

SKU: 2801408d80bf-1-1-1.
Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 4,88 Liczba głosów: 8
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań