Wzór życiorysu pracownika biurowego

Wzór życiorysu pracownika biurowego

Życiorys pracownik biurowy

Nazywam się Piotr Wałkiewicz, urodziłem się w Zakopanem 29.02.1988 r., mam 30 lat. Pochodzę z małej, góralskiej rodziny. Mama Anna pracuje w bibliotece miejskiej w Zakopanem, a tata jest stolarzem w firmie produkującej drewniane okna w Poroninie. Nie posiadam rodzeństwa, ale mam żonę Wandę oraz syna Joachima. Od 2007 r. mieszkam w Krakowie.
W latach 2004 – 2007 uczyłem się w II LO im. Jana III Sobieskiego w Zakopanem w klasie o profilu humanistycznym. W 2007 r. ukończyłem liceum ze średnią 4,3. W tym samym roku wyprowadziłem się do Krakowa i podjąłem naukę na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku geografia. Byłem członkiem koła naukowego, a wraz z jego członkami brałem udział w wielu projektach edukacyjno-naukowych i wyjazdach naukowo-krajoznawczych.

W czasie studiów pracowałem dorywczo jako kelner w restauracji „Wierzynek” oraz odbyłem 3-miesięczne praktyki w Małopolskim Centrum Rozwoju Regionalnego w charakterze asystenta biurowego. Studia ukończyłem w 2012 r. z wyróżnieniem i podjąłem pracę w Capgemini BPO w Krakowie jako pracownik biurowy. W 2014 r. rozpocząłem pracę w Shell w Rząsce koło Krakowa, gdzie zajmowałem się głównie pracami biurowymi z zakresu księgowości i obsługi klienta zewnętrznego do 31.12.2018 r.

Zarówno podczas studiów, jak i w pracy zawodowej angażowałem się w szereg aktywności edukacyjnych i wolontariackich, które miały na celu niesienie pomocy młodzieży wiejskiej i dzieciom z niepełnosprawnością ruchową. Warto tutaj wymienić takie akcje jak: „Szlachetna Paczka” i „Akademia Przyszłości”. Dodatkowo przez okres studencki trenowałem piłkę nożną w AZS UJ. Moje hobby to naprawa i ulepszanie samochodów osobowych.

 

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 4,50 Liczba głosów: 2
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań