Wzór życiorysu urzędnika

Wzór życiorysu urzędnika

Życiorys urzędnik

Nazywam się Joanna Kowalska, urodziłam się 12 maja 1996 roku w miejscowości Wrocław i obecnie mam 23 lata. Moi rodzice to Mateusz i Klara z domu Marcinkowska. Mój ojciec jest z zawodu mechanikiem i posiada własny warsztat samochodowy w Warszawie, matka jest z zawodu księgową i pracuje w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

W roku 2003 roku poszłam do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 4 im. Władysława Broniewskiego w Warszawie. Po ukończeniu podstawówki rozpoczęłam naukę w V Liceum Ogólnokształcącym im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawie. W 2015 roku otrzymałam świadectwo dojrzałości i zdałam maturę a następnie udałam się na studia na Uniwersytet Warszawski na kierunek filologia angielska. Obecnie dalej kontynuuję naukę oraz pracuję dorywczo.

Poza studiami udzielam korepetycji z języka angielskiego i pomagam w odrabianiu lekcji dzieciom. Udzielam się także charytatywnie. Uczęszczam również na zajęcia z tańca współczesnego i biorę udział w konkursach tanecznych. W wolnych chwilach chętnie czytam książki i jeżdżę na rowerze.

Kategoria: .
Ocena wpisu
1 Gwiazdka2 Gwiazdek3 Gwiazdek4 Gwiazdek5 Gwiazdek
Ocena: 1,09 Liczba głosów: 64
Loading...
Przygotuj profesjonalne CV
w zaledwie 5 minut!
Bez opłat, bez zobowiązań