Czy to Twoja firma?

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI praca

Dębica

Od momentu naszego debiutu na rynku w grudniu 2006 roku, "KONWEKPOL" Janusz Podgórski nieustannie dąży do tego, aby każdy klient mógł cieszyć się produktem, który nie tylko spełnia jego oczekiwania, ale również wzbogaca przestrzeń jego życia. Nasza oferta to nie tylko sprzedaż i montaż okien, drzwi, parapetów czy rolet, ale również kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe, które przekształcają domy i mieszkania w prawdziwe oazy komfortu.

Z dumą patrzymy wstecz na rok 2012, kiedy to rozszerzyliśmy naszą działalność o produkcję wysokiej jakości drzwi stalowych zewnętrznych. To był dla nas naturalny krok ku zaspokojeniu jeszcze szerszego spektrum potrzeb naszych klientów. Dzięki temu, nasze produkty nie tylko pięknie się prezentują, ale również zapewniają bezpieczeństwo i trwałość na lata.

Misja "KONWEKPOL" jest jasna i prosta – dostarczać produkty, które są dokładnie tym, czego nasi klienci potrzebują. Zadowolenie każdej osoby, która zdecyduje się na nasze usługi, jest dla nas najlepszą reklamą i źródłem nieustającej satysfakcji. To właśnie dlatego oferujemy szeroki wachlarz wzorów i kolorów, a także zapewniamy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, aby każdy klient mógł cieszyć się doskonałością naszych produktów przez długie lata.

W naszym salonie ekspozycyjnym prezentujemy bogaty wybór drzwi – od zewnętrznych po wewnętrzne, drewniane, aluminiowe, a także okna i parapety. Rozumiemy, że wybór odpowiednich elementów do domu może być wyzwaniem, dlatego zawsze służymy profesjonalnym doradztwem. Dodatkowo, aby ułatwić naszym klientom podjęcie decyzji, oferujemy bezpłatny pomiar w miejscu instalacji.

W "KONWEKPOL" wiemy, że nasza praca ma znaczenie. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale, ponieważ wiemy, że to właśnie one tworzą charakter i duszę każdego domu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Państwa marzeń i aspiracji.

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI

Siedziba główna

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI - oferty archiwalne

  • Monter stolarki okiennej i drzwiowej

    FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA KONWEKPOL JANUSZ PODGÓRSKI
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      MONTER STOLARKI OKIENNEJ I DRZWIOWEJ

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +PREMIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy