Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH sp. z o.o. praca

Dębica

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym strażnikiem miejskiej czystości i porządku. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku, kiedy to jako Komunalny Zakład Budżetowy w Dębicy, rozpoczęliśmy naszą misję służenia społeczności. Przeobrażając się w 2008 roku w ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH Sp. z o.o., zyskaliśmy nową dynamikę i możliwości, by jeszcze skuteczniej dbać o potrzeby naszego miasta.

Jako właściciel, Miasto Zielona Góra jest naszym kompasem, wskazującym kierunek rozwoju i zapewniającym stabilność finansową, co pozwala nam na realizację ambitnych projektów. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do poprawy jakości życia mieszkańców, zarządzając nie tylko odbiorem odpadów komunalnych, ale i dbając o spokój i godność naszych cmentarzy komunalnych.

Nasza praca nie ogranicza się do codziennych obowiązków. Z pasją podchodzimy do innowacji, co potwierdza nasz projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich. Dzięki niemu modernizujemy i rozbudowujemy nasze obiekty, co przekłada się na wyższą efektywność i lepszą segregację odpadów. To nasze zaangażowanie w przyszłość i środowisko.

Dbamy również o to, by mieszkańcy Dębicy byli świadomi znaczenia segregacji odpadów. Przeprowadzamy kontrole i edukujemy, bo wierzymy, że tylko wspólnymi siłami możemy dbać o nasze miasto.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszej działalności. Chociaż nie zostały one sformułowane w oficjalnym zestawieniu wartości, to każdego dnia widać je w naszym zaangażowaniu, odpowiedzialności i trosce o wspólne dobro.

ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH Sp. z o.o. to nie tylko firma, to zespół ludzi, który każdego dnia wkłada serce w to, by Dębica była miejscem czystym i przyjaznym dla wszystkich jej mieszkańców. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia lepszego jutra.

ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ZAKŁAD USŁUG MIEJSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PIELĘGNACJA TERENÓW ZIELENI (KOSZENIE TRAWY)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy