Czy to Twoja firma?

SURET sp. z o.o. praca

Dębica

W sercu Podkarpacia, w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Dębica, znajduje się siedziba firmy SURET – naszej firmy, która od ponad trzech dekad wyznacza standardy w branży relokacji maszyn i całych linii produkcyjnych. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się wiodącym europejskim dostawcą usług w naszej specjalności, która obejmuje nie tylko przenoszenie i instalowanie maszyn przemysłowych, ale także sprzedaż hurtową urządzeń oraz kompleksowy outsourcing procesów produkcyjnych i logistycznych.

Nasza historia to ponad 30 lat ciągłego rozwoju, innowacji i budowania zaufania wśród naszych klientów. Zdobyte doświadczenie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Nasz zespół to specjaliści, którzy nie tylko doskonale znają się na swojej pracy, ale także podzielają proekologiczną mentalność i są zobowiązani do promowania zrównoważonego rozwoju w każdym aspekcie naszej działalności.

W SURET stawiamy na innowacje i optymalizację. Nasze modele logistyczne są opracowywane zgodnie z zasadami lean management, a innowacyjne podejście do gospodarki odpadami pozwala nam zmniejszać negatywny wpływ na środowisko. Jesteśmy obecni zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym, co świadczy o naszej elastyczności i umiejętności dostosowania się do różnorodnych potrzeb klientów.

Nasza oferta to nie tylko relokacje i instalacje maszyn czy linii technologicznych. Dostarczamy również usługi z zakresu logistyki transportu wewnętrznego i magazynowego, a także sprzedaż, wynajem i serwis wózków widłowych. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem, aby zapewnić stabilność i efektywność powierzonych nam procesów.

W SURET rozumiemy, że nasza praca to nie tylko usługi, ale przede wszystkim ludzie i ich bezpieczeństwo. Dlatego też, mimo braku danych dotyczących certyfikacji, nieustannie dążymy do podnoszenia standardów bezpieczeństwa i jakości naszych usług. Nasze bogate doświadczenie, zaangażowanie i elastyczność to nasze największe atuty, które pozwalają nam być liderem w naszej branży.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej wiedzy, umiejętnościom i doświadczeniu. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych firm i dla środowiska, w którym wszyscy funkcjonujemy.

SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Dębica
  3. Rzeszów
  4. Bielsko-Biała
  5. Częstochowa
  6. Drawsko Pomorskie
  7. Wrocław
  8. Poznań
  9. Goleniów
  10. Ropczyce

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SURET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Referent ds. rozliczeń

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Wprowadzanie faktur kosztowych
      2. Prowadzenie ewidencji środków trwałych
      3. Sporządzanie deklaracji VAT
      4. Rozliczanie kontrahentów oraz pracowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: [Umiejętność : -Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości -szkolenia z zakresu księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Dębica

      1. monitoring płatności
      2. zapewnienie właściwego przepływu dokumentów
      3. współpraca z bankiem oraz firmą faktoringową

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Szkolenia z zakresu księgowości

      Oferujemy

Pracodawcy w Dębicy