Czy to Twoja firma?

MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA sp. z o.o. praca

Dębica

Od ponad pół wieku jesteśmy dumnym sercem komunikacji miejskiej w Mielcu. Nasza podróż rozpoczęła się 1 stycznia 1961 roku, kiedy to pierwsze autobusy Miejskiej Komunikacji Samochodowej wyjechały na ulice, by służyć mieszkańcom naszego miasta. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by zapewnić naszym pasażerom nie tylko podróż z punktu A do B, ale także bezpieczeństwo, komfort i nowoczesne rozwiązania.

Nasza flota to 41 autobusów, w tym 8 ekologicznych pojazdów zasilanych gazem ziemnym CNG, które są wyrazem naszego zaangażowania w ochronę środowiska. Jesteśmy pionierami w zakresie innowacji – już w 1993 roku wprowadziliśmy komputerowy system zarządzania, a w 2008 roku jako pierwsi w kraju zaoferowaliśmy naszym klientom elektroniczne karty bezstykowe do zakupu biletów okresowych. Dzięki temu, każda podróż z nami jest nie tylko wygodna, ale i nowoczesna.

Z dumą pełnimy rolę niezawodnego dostawcy usług komunikacyjnych, oferując nie tylko tradycyjny przewóz osób, ale również sprzedaż biletów, usługę e-biletu oraz możliwość korzystania z aplikacji Sky Cash. Nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów oraz serwis techniczny to gwarancja, że każdy autobus przed wyjazdem na trasę jest dokładnie sprawdzony i bezpieczny.

Jesteśmy integralną częścią miasta Mielec, a nasze usługi są odzwierciedleniem potrzeb i oczekiwań naszych pasażerów. Jako firma z ponad 100 osobowym zespołem, w tym młodymi talentami, jesteśmy związani z lokalną społecznością, którą wspieramy i dla której pracujemy. Nasza przewaga konkurencyjna wynika z zaangażowania w ekologiczne rozwiązania oraz ciągłe dążenie do doskonałości w obsłudze klienta.

Zapraszamy do podróżowania z nami – Miejska Komunikacja Samochodowa, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Kierowca autobusu

    MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MIEJSKA KOMUNIKACJA SAMOCHODOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    • Dębica
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż artykułów spożywczo- motoryzacyjnych i artykułów gastronomicznych oraz tankowanie pojazdów samochodowych gazem propan-butan, olejem napędowym i benzyną.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane ważne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA W GODZ. 5.00 -23.00 PRACA RÓWNIEŻ W DNI WOLNE
  • Zmywacz pojazdów samochodowych

    • Dębica

      Mycie pojazdów samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Magazynier/sprzedawca w stacji paliw

    • Dębica
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa kasy fiskalnej, fakturowanie, sprzedaż artykułów spożywczo-motoryzacyjnych, tankowanie pojazdów samochodowych paliwem płynnym i gazem lpg

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Dębicy