Czy to Twoja firma?

STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY praca

Dębica

Od prawie trzech dekad jesteśmy światłem w życiu osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin. Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy to grupa rodziców dzieci z niepełnosprawnościami postanowiła działać wspólnie, tworząc "Wspólnotę Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych". Rok później, w 1994, zrodziło się Stowarzyszenie "Radość" w Dębicy, które od tej pory nieustannie pracuje na rzecz tworzenia równych szans i lepszego jutra dla naszych podopiecznych.

Nasza misja jest jasna i niezmienna – dążymy do tego, aby osoby niepełnosprawne mogły rozwijać się fizycznie i osobowo, aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i zawodowym, a także by ich rodziny otrzymywały niezbędne wsparcie. Nasza działalność to nie tylko słowa, ale przede wszystkim konkretne działania, które przejawiają się w szerokiej ofercie usług i placówek. Od Baru Radość, przez Caffe Radość, Pralnię Czysta Radość, po Sklep internetowy Radość i Kino Radość – każde z tych miejsc jest wyjątkowe i dostosowane do potrzeb naszej społeczności.

Zatrudniamy 200 pracowników, którzy z pasją i zaangażowaniem wspierają naszych 300 podopiecznych. Organizujemy comiesięczne spotkania integracyjne, pikniki, ogniska oraz gry i zabawy ruchowe, które sprzyjają budowaniu więzi i wspólnoty. Nie zapominamy również o edukacji – nasze Przedszkole Terapeutyczne to miejsce, gdzie najmłodsi mają szansę na najlepszy start w życiu.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze działania są dostrzegane i wspierane przez Unię Europejską, co pozwala nam na ciągły rozwój i doskonalenie naszych usług. Nasze prawie 30-letnie doświadczenie pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, w której "Radość" będzie nadal synonimem wsparcia, akceptacji i równych szans dla każdego.

Zapraszamy do świata "Radości" – miejsca, gdzie każdy dzień jest krokiem naprzód w budowaniu lepszego świata dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Razem możemy więcej – dołącz do naszej wspólnoty i bądź częścią tej zmiany.

STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka inne sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY

Siedziba główna

STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Poznań
  3. Krynica-Zdrój
  4. Mielec
  5. Pruszków
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca STOWARZYSZENIE RADOŚĆ W DĘBICY - oferty archiwalne

  • Kierownik kawiarni/trener pracy

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -NADZÓR NAD PRACOWNIKAMI
      -TWORZENIE OFERT
      -WPROWADZANIE NOWOŚCI
      -DBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ WYKONANIA
      -KONTROLA ZAMÓWIEŃ ORAZ ZAPOTRZEBOWANIA NA PRODUKTY
      -ROZLICZENIA

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, inne
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
      • Inne wymagania: -KOMUNIKATYWNOŚĆ -WYSOKA KULTURA OSOBISTA -DOBRA ORGANIZACJA PRACY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Trener pracy/kucharz

    • Dębica
    • 3 000 zł / mies.

      Przygotowywanie posiłków, wypiek ciast itp Praca z osobami niepełnosprawnymi, prowadzenie instruktażu na miejscu pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: Wymagane : -doświadczenie w pracy jako kucharz min. pół roku -doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Dębicy