Czy to Twoja firma?

Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP s.c. M.M.Smoła praca

Dębica

Jesteśmy Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP, specjaliści w dziedzinie budownictwa, których pasją jest przekształcanie przestrzeni poprzez profesjonalną rozbiórkę i burzenie obiektów budowlanych. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż wysokiej jakości kruszyw, które znajdują zastosowanie w wielu projektach budowlanych. Znajdziesz nas w malowniczej miejscowości Gołęczyna, gdzie z dnia na dzień budujemy naszą markę na fundamencie solidności i zaufania.

Nasza działalność jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie precyzja, bezpieczeństwo i terminowość są kluczowe. Klienci doceniają nas za uczciwość i uprzejmość, co jest dla nas równie ważne jak jakość świadczonych usług. W naszej pracy kierujemy się elastycznością – rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Dzięki temu zdobyliśmy pozytywne opinie, które są odzwierciedleniem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy misją – coś, co z pewnością by Cię zainteresowało – to możemy zapewnić, że nasze działania zawsze kierowane są dążeniem do zadowolenia klienta. Nasze podejście do każdego zadania jest dowodem na to, że jesteśmy godnym zaufania partnerem w branży.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma jest rozpoznawalna wśród klientów z Dębicy i okolic, gdzie nasze kruszywa są synonimem trwałości i jakości. Każdego dnia pracujemy na to, aby nasze usługi były synonimem nie tylko solidności, ale również innowacyjności w branży, która nieustannie się rozwija.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy tworzyć bezpieczne i trwałe przestrzenie, które będą służyć przez lata.

Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja magazyn sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła

  • Operator koparko-ładowarki

    Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła

Siedziba główna

Biuro

Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Bielsko-Biała
  3. Lipsko

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma Handlowo-Usługowa TRANSKOP Spółka Cywilna M.M.Smoła - oferty archiwalne

  • Pomocnik sprzedawcy/magazyniera

    • Dębica
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      POMOC W SPRZEDAŻY ARTYKUŁÓW BUDOWLANYCH, PRACE MAGAZYNOWE

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD UMIEJĘTNOŚCI I DOŚWIADCZENIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca/magazynier

    • Dębica
    • 3 500 zł / mies.

      SPRZEDAŻ ARTYKUŁÓW BUDOWLANYCH, PRACE MAGAZYNOWE

      Wymagania

      • Inne wymagania: WYMAGANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 2 LATA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Dębicy