Czy to Twoja firma?

Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne praca

Dębica

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią rozwoju infrastruktury kolejowej w Polsce. Nasza firma, "LiD" Ryszard Lipiński, zrodziła się z pasji do kolejnictwa i od 1994 roku nieustannie pracuje nad podnoszeniem jakości i bezpieczeństwa na polskich torach. Z siedzibą w malowniczej Dębicy, w sercu województwa podkarpackiego, jesteśmy lokalnym liderem w branży budownictwa kolejowego oraz transportu i spedycji drogowej.

Specjalizujemy się w projektach, które wymagają nie tylko głębokiej wiedzy technicznej, ale także wyjątkowej precyzji i dbałości o detale. Nasze główne obszary działalności to budowa, modernizacja i naprawa przejazdów kolejowych. Z dumą oferujemy również kompleksową obsługę bocznic kolejowych, od budowy i modernizacji nawierzchni, po bieżące utrzymanie i okresowe przeglądy techniczne. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w każdy projekt przekłada się na długotrwałą wartość i niezawodność dla naszych klientów.

Rozumiemy też, jak ważna jest harmonia między infrastrukturą a środowiskiem, dlatego w naszej ofercie znajdują się usługi komunalne. Zajmujemy się porządkowaniem terenów zielonych, usuwaniem zachwaszczenia oraz wycinką drzew, dbając o to, aby nasze działania wspierały zrównoważony rozwój i estetykę miejską.

Nasza wieloletnia obecność na rynku to nie tylko świadectwo tradycji, ale przede wszystkim dowód na to, że nasze doświadczenie przekłada się na rzetelność i wysoką jakość wykonania. Otrzymane referencje są odzwierciedleniem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci, i motywacją do dalszego rozwoju.

Jesteśmy przekonani, że nasza praca to nie tylko usługi - to przede wszystkim misja budowania bezpiecznej i nowoczesnej infrastruktury, która służyć będzie kolejnym pokoleniom. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy więcej.

Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne

Adres rejestrowy

Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Dębica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ryszard Lipiński Firma LiD Usługi Kolejowe, Drogowe, Komunalne - oferty archiwalne

  • Operator koparko – ładowarki

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI
      PRACA NA TERENIE POWIATU DĘBICKIEGO +TEREN KRAJU

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI, PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE LUB OSOBA DO PRZYUCZENIA.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +GWARANTOWANA PREMIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik biurowy

    • Dębica
    • 3 400-3 900 zł / mies.

      PRZYGOTOWYWANIE OFERT, DOKUMENTACJI DO PRZETARGÓW NA BUDOWĘ I REMONTY, WYCENA ZADANIA, PRZYGOTOWYWANIE KOSZTORYSÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 400 - 3 900 PLN

Pracodawcy w Dębicy