O serwisie

Portal Aplikuj.pl umożliwia publikowanie ofert pracodawcom i agencjom pracy, a kandydatom przeglądanie aktualnych ogłoszeń z regionu. Dzięki skutecznemu docieraniu do poszukujących zatrudnienia oraz przedsiębiorców mamy ponad 3 427 000 odsłon miesięcznie.

W naszym dziale z poradami publikujemy praktyczne porady dla pracowników i pracodawców, opracowane przez specjalistów z zakresu prawa pracy, rekrutacji i HR. Kandydatom do pracy udostępniamy bezpłatnie przydatne narzędzia, m.in. wzory dokumentów aplikacyjnych do pobrania, kreator CV oraz łatwą w obsłudze aplikację mobilną.

Jako pracodawca w Aplikuj.pl możesz tanio lub całkowicie darmowo opublikować ofertę pracy w dowolnej miejscowości w Polsce. Ogłoszenia automatycznie pojawiają się w wielu portalach ogólnopolskich i agregatorach ofert pracy (np. Jooble, Adzuna, Praca.Money, Nuzle, Leto, Sercanto, Neuvoo). Masz również możliwość stworzenia rozbudowanej wizytówki firmy, a także pozyskiwania i wygodnej selekcji CV w naszym wewnętrznym systemie ATS.

Ciągły rozwój portalu i dbałość o to, by jak najlepiej spełniać oczekiwania zarówno pracodawców, jak i osób poszukujących zatrudnienia, sprawiają, że serwis cieszy się coraz większą popularnością. Odnotowujemy ponad 849 000 aktywnych użytkowników miesięcznie, a liczba ta stale rośnie!