Czy to Twoja firma?

TABOR RAIL sp. z o.o. praca

Dębica

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym uczestnikiem rynku kolejowego, gdzie jako Tabor Dębica Sp. z o.o. wyznaczamy standardy w naprawie i produkcji taboru kolejowego. Nasza historia sięga 1993 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w modernizacji lokomotyw, naprawie wagonów oraz ich produkcji, a także w kompleksowych usługach transportu kolejowego. Jesteśmy dumni, że nasze produkty i usługi są synonimem wysokiej jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Nasze zaangażowanie w innowacje pozwala nam na ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług, a wprowadzanie nowych technologii jest dla nas kluczowe.

Nasze licencje na udostępnianie pojazdów trakcyjnych i wykonywanie przewozów kolejowych rzeczy są dowodem na solidną pozycję, jaką zajmujemy na rynku. Współpraca z licznymi przewoźnikami i firmami z różnych branż pozwala nam na poszerzanie oferty i dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Oferujemy również dodatkowe usługi, takie jak usługi manewrowe, obsługa bocznic kolejowych, dzierżawa wagonów i lokomotyw, a także mobilny serwis naprawczy. Wszystko to sprawia, że jesteśmy wszechstronnym partnerem w branży kolejowej.

Jakość naszych usług jest potwierdzona nie tylko certyfikatami, ale także referencjami od naszych klientów. Dzięki temu możemy z dumą mówić o naszej przewadze konkurencyjnej, która opiera się na zaufaniu i satysfakcji, jaką budujemy każdego dnia.

W Tabor Dębica Sp. z o.o. zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie, aby być liderem w branży kolejowej, który jest godny zaufania i który zawsze jest gotowy sprostać wyzwaniom przyszłości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych partnerów.

TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zamość

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TABOR RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Maszynista

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      UTRZYMANIE W NALEŻNYM STANIE TECHNICZYM POJAZDU, OBSŁUGA POJAZDU.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: UMIEJĘTNOŚCI: MASZYNISTY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy