Czy to Twoja firma?

MEEST POLSKA sp. z o.o. praca

Dębica

Jako Meest Polska, pragniemy przedstawić Państwu naszą historię i to, co nas wyróżnia na tle innych firm logistycznych. Jesteśmy dumni z tego, że zajmujemy pozycję lidera na rynku sprzedaży transgranicznej w Polsce, a nasze usługi logistyczne i pocztowe są cenione zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych, w tym z dynamicznie rozwijającego się sektora e-commerce.

Nasza oferta to nie tylko przewóz i dostarczanie przesyłek. Zajmujemy się również konsolidacją paczek, obsługą celną oraz pośrednictwem w płatnościach. Rozumiemy, jak ważna jest sprawna i bezproblemowa logistyka, dlatego też nieustannie pracujemy nad ulepszaniem naszych usług. Nasza nowa usługa Concierge Meest Post, która umożliwia rejestrację przesyłek przez telefon w zaledwie 15 minut, jest tego doskonałym przykładem.

Działamy globalnie – nasza sieć magazynów rozciąga się od Stanów Zjednoczonych, przez Chiny, aż po Europę. To pozwala nam na efektywne zarządzanie przesyłkami i dostarczanie ich w nienagannym stanie do odbiorców w różnych częściach świata. Jesteśmy szczególnie silni w obszarze przesyłek z USA do Polski i innych krajów europejskich, co stanowi o naszej międzynarodowej pozycji.

Nasza współpraca z Meest Group, będącym naszym strategicznym partnerem handlowym, oraz z firmą ROSAN, dzięki której jesteśmy czołowym graczem na rynku ukraińskim, świadczy o naszej stabilności i silnej pozycji na rynku.

W MEEST POLSKA zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, ale nie zapominamy o tym, co najważniejsze – o naszych klientach. Dążymy do tego, aby każda przesyłka była dostarczona na czas i w idealnym stanie, a każda interakcja z nami była pozytywnym doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali Meest Polska.

Oferty pracy MEEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MEEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Ropczyce
  2. Kraków
  3. Starachowice
  4. Warszawa
  5. Bydgoszcz
  6. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MEEST POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca polega na przyjmowaniu dostaw od kurierów, sortowaniu i rejestracji przesyłek.

      Wymagania

      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOMPUTERA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy