Czy to Twoja firma?

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY sp. j. praca

Dębica

Od naszych skromnych początków w 2007 roku, w CHEELOO zawsze byliśmy pionierami w przekraczaniu granic możliwości telekomunikacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Dębicy, gdzie zespół liczący od 11 do 50 oddanych profesjonalistów nieustannie pracuje nad dostarczaniem usług najwyższej jakości.


Jako największy w kraju operator sieci Internetu radiowego, oferujemy naszym klientom indywidualnym oraz firmom niezawodne łącza światłowodowe i radiowe, które gwarantują super-szybkie prędkości i nieograniczone możliwości. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie stałego połączenia, dlatego nasze połączenia symetryczne i łącza dużej prędkości pobierania oraz wysyłania danych są projektowane z myślą o najwyższej stabilności transferu.

W dzisiejszych czasach telewizja i telefon to nie tylko narzędzia rozrywki, ale i komunikacji. Dlatego nasza oferta telewizyjna zawiera dostęp do blisko 250 kanałów, w tym ponad 120 w jakości HD, aby nasi klienci mogli cieszyć się doskonałym obrazem i szerokim wyborem programów. Telefonii internetowej, którą dostarczamy, towarzyszy zaawansowana wirtualna centrala telefoniczna oraz bramki z zapowiedziami, które są idealnym rozwiązaniem dla rozwijającego się biznesu.

W CHEELOO, jakość świadczonych usług to nasz priorytet. Dlatego nieustannie inwestujemy w nowe technologie, aby nasze usługi były nie tylko innowacyjne, ale również niezawodne. Nasze wsparcie techniczne, aktualizacje sprzętu i oprogramowania są zawsze na wyciągnięcie ręki, aby zapewnić naszym klientom spokój ducha i pewność, że ich potrzeby komunikacyjne są w dobrych rękach.

Rozumiemy, że nasz sukces zależy od zaufania, które budujemy każdego dnia. Dlatego nasza technologia światłowodowa oferuje nie tylko nieograniczone prędkości, ale również najwyższą jakość sygnału i najwyższą możliwą stabilność transferu. To nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam być liderem na rynku.

W CHEELOO, jesteśmy więcej niż tylko dostawcą usług telekomunikacyjnych. Jesteśmy partnerem w łączeniu ludzi, umożliwianiu komunikacji i wspieraniu rozwoju. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie innowacja spotyka się z niezawodnością, a jakość usług jest zawsze na pierwszym miejscu.

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy serwis / montaż telekomunikacja

Oferty pracy CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Mapa CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
CHEELOO J.TURCZYN I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Łódź
  6. Bielsko-Biała
  7. Pruszków
  8. Katowice
  9. Jasło

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Dębicy