Czy to Twoja firma?

Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko praca

Dębica

Od ponad trzech dekad Firma Budowlana „Drogowiec” Józef Paszko, zlokalizowana w sercu Dębicy, wyznacza standardy w branży budowlanej, koncentrując się na robotach drogowych. Jesteśmy dumni, że od 1983 roku nieustannie rozwijamy naszą działalność, opierając się na solidnych fundamentach doświadczenia, innowacji i niezachwianej jakości.

Zespół liczący około 50 specjalistów to nasz największy atut. To dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom możemy realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nasza wykwalifikowana kadra inżynierska to gwarancja, że każde zadanie zostanie wykonane z największą starannością i profesjonalizmem.

W ofercie posiadamy usługi takie jak recykling nawierzchni drogowych, co nie tylko przyczynia się do ochrony środowiska, ale również pozwala na efektywne zarządzanie zasobami. Stabilizacja gruntów oraz maszynowe układanie kostki brukowej to kolejne specjalności, które realizujemy z myślą o trwałości i estetyce naszych prac.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na posiadaniu specjalistycznego sprzętu, który umożliwia nam realizację zadań na najwyższym poziomie. Z dumą korzystamy z takich maszyn jak recykler WR2000, równiarka Waryński Liu Gong, walec Hamm 3412, miniładowarki Locust 1203, ciągniki Case oraz Zetor, rozsiewacz spoiwa STEHR, czy układarki do kostki brukowej Rollmops. To one sprawiają, że nasze tempo pracy jest szybkie, a efekty zachwycają swoją jakością.

Choć nie możemy się pochwalić naszą historią w kontekście międzynarodowej obecności czy szczegółowymi certyfikatami, to nasze zaangażowanie w każdy projekt i zadowolenie klientów są dla nas najlepszym świadectwem. Dążymy do tego, by każda droga, którą tworzymy, była nie tylko funkcjonalna, ale i bezpieczna dla wszystkich użytkowników.

W Firma Budowlana „Drogowiec” Józef Paszko, każde zadanie traktujemy jako szansę do pokazania naszego rzemiosła i pasji do budowania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć drogi, które będą służyć pokoleniom.

Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko

Firma Budowlana "Drogowiec"

Baza sprzętu

Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma Budowlana DROGOWIEC Józef Paszko - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Roboty ziemne

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: OBSŁUGA KOPARKO - ŁADOWARKI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca c+e

    • Dębica

      Transport materiałów budowlanych i maszyn.
      Praca na miejscu, zestaw niskopodwoziowy, ciężarówka.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Dębicy