Czy to Twoja firma?

PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek praca

Dębica

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumnym liderem wśród lotniczych ośrodków szkoleniowych w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się w 1995 roku, kiedy to PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek wkroczył na rynek jako znaczący gracz w branży chłodniczej i instalacyjnej. W 2003 roku, wychodząc naprzeciw pasji i potrzebom rynku, postanowiliśmy rozwinąć skrzydła i zaistnieć w przestworzach lotnictwa, tworząc Ośrodek Szkolenia Royal-Star AERO.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. W Royal-Star AERO kształcimy przyszłych pilotów i mechaników lotniczych, wykorzystując doświadczoną kadrę instruktorów samolotowych. Nasza młoda i charyzmatyczna załoga to serce firmy, które bije w rytmie lotniczych aspiracji. W Royal-Star Service zajmujemy się obsługą statków powietrznych, przeprowadzamy modyfikacje, remonty i poważne naprawy. Royal-Star Jet to nasza odpowiedź na potrzeby rynku transportowego – oferujemy loty biznesowe, przewóz towarów, loty charterowe i medyczne. Natomiast w Royal-Star Manufacture skupiamy się na produkcji części i komponentów lotniczych, które odpowiadają najwyższym standardom branży.

Jesteśmy dumni, że absolwenci naszego ośrodka szkoleniowego latają w liniach lotniczych znanych na całym świecie, takich jak Ryanair, Polskie Linie Lotnicze LOT, Wizz Air, czy Enter Air. To potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług i profesjonalizmu, którym się kierujemy.

Nasze zaangażowanie w innowacje i jakość przekłada się na niezawodność i przyjazną atmosferę, którą tworzymy. Zapał do działania to nasz codzienny motywator. Posiadamy certyfikat Urzędu Lotnictwa Cywilnego, który jest świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo i jakość.

Specjalizujemy się również w odbudowie i renowacjach samolotów historycznych, co wyróżnia nas na tle konkurencji. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na realizację nawet najbardziej zaawansowanych projektów.

W Royal-Star wierzymy, że niebo to nie granica, a każdy dzień to nowa możliwość, by wznieść się na wyżyny doskonałości. Zapraszamy do wspólnego odkrywania przestworzy i osiągania nowych celów w świecie lotnictwa. Razem możemy więcej. Razem możemy latać wyżej.

PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • ELEKTRYK - praca Niemcy

    IMS GmbH
    • Niemcy
    • 13 000-18 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek

Siedziba główna

Royal-Star Aero, Royal-Star Service i Royal-Star Jet

PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Dębica
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU Royal Star Krzysztof Pawełek - oferty archiwalne

  • Inżynier produkcji w dziale obróbki mechanicznej

    • Mielec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Inżynier produkcji w dziale obróbki mechanicznej,
      opracowywanie nowych i ulepszanie istniejących procesów technologicznych na obrabiarki CNC, opracowywanie programów CNC,opracowywanie dokumentacji technologicznej, optymalizacja procesu produkcji, oprzyrządowania i narzędzi, rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji, projektowanie prostych narzędzi i przyrządów obróbczych, kontakt z klientami oraz firmami dostarczającymi narzędzia i materiały, wycena detali przed wdrożeniem do prodkucji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne(preferowane kierunki: mechanika i Budowa Maszyn), minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, umiejętność programowania maszyn CNC( znajomość systemu sterowania FANUC,), praktyczna wiedza z zakresu CAD/CAM, np. NX, dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 422 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Dębicy