Czy to Twoja firma?

KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI s.c. praca

Dębica

Witajcie w Kolorowym Przedszkolu, miejscu, gdzie każdy dzień jest przygodą pełną kolorów i radości! Nasza siedziba znajduje się w sercu malowniczej Dębicy, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy przestrzeń, która sprzyja rozwojowi i edukacji najmłodszych.

W Kolorowym Przedszkolu, każde dziecko jest dla nas wyjątkowe, a nasza oferta edukacyjna i opiekuńcza jest skrojona na miarę indywidualnych potrzeb naszych podopiecznych. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów, pedagogów specjalnych, dozorców i lektorów, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze przedszkole było miejscem bezpiecznym, przyjaznym i stymulującym dla dzieci.

Choć nie dysponujemy szczegółowymi informacjami na temat naszej historii czy misji, naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług w branży edukacyjnej. Dążymy do tego, by nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, uczyć się przez zabawę i budować pierwsze ważne relacje społeczne.

Rozumiemy, że w dzisiejszym świecie, gdzie życie toczy się w szybkim tempie, rodzice poszukują dla swoich dzieci miejsca, które będzie nie tylko bezpiecznym azylem, ale również przestrzenią, która przygotuje je do wyzwań przyszłości. W Kolorowym Przedszkolu łączymy tradycyjne metody nauczania z nowoczesnymi podejściami edukacyjnymi, aby wspierać wszechstronny rozwój naszych wychowanków.

Nasza oferta to więcej niż tylko opieka dzienne nad dziećmi. To przestrzeń, w której maluchy mogą rozwijać swoją ciekawość świata, uczyć się samodzielności i empatii. Jesteśmy przekonani, że pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju każdego człowieka, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedszkole było miejscem, gdzie dzieci będą mogły zdobywać te cenne doświadczenia.

Zapraszamy do Kolorowego Przedszkola, gdzie każdy dzień jest nowym rozdziałem w książce dzieciństwa, a my z radością i odpowiedzialnością wspieramy naszych małych odkrywców w pisaniu ich własnych, niepowtarzalnych historii.

KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA

Mapa KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA

Siedziba główna

KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Reda
  3. Strzyżów
  4. Warszawa
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KOLOROWE PRZEDSZKOLE BERNADETTA MATUSZ, MIROSŁAW ŻUROWSKI SPÓŁKA CYWILNA - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pedagog specjalny

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: PEDAGOGIKA SPECJALNA
      • Inne wymagania: WYKSZTAŁCENIE KIERUNKOWE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD DOŚWIADCZENIA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Woźna oddziałowa

    • Dębica

      PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE PRZEDSZKOLA , NAKŁADANIE I SERWOWANIE POSIŁKÓW DLA DZIECI itp

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: OBSŁUGA MS EXCEL
      • Inne wymagania: WYMAGANA: -OBSŁUGA KOMPUTERA WORD, EXCEL -KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA ; MILE WIDZIANE WYKSZTAŁCENIE GASTRONOMICZNE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Dębicy