Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik socjalny

Powołane do życia w 2015 roku Centrum Opiekuńczo – Wychowawcze „Nadzieja” odpowiedzialne jest za prowadzenie w Mysłowicach 4 placówek opiekuńczo – wychowawczych typu socjalizacyjnego. Placówki są niepubliczne, mają charakter katolicki – są jednak ogólnodostępne dla wszystkich dzieci, niezależnie od wyznania. Każda z placówek może liczyć maksymalnie 14 osób (dziewcząt i chłopców, w wieku 10 – 18 lat) – w sumie więc opiekę znajduje u nas 56 dzieci, głównie z terenu Mysłowic i Świętochłowic.

Zakres obowiązków:

Rozpoznawanie potrzeb i organizowanie pomocy stosownie do indywidualnych potrzeb i sytuacji wychowanków.
Praca w terenie, praca z rodziną wychowanków.

Wymagania:

Wymagane wykształcenie wyższe; praca socjalna lub kolegium pracowników społecznych.

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Firma oferuje:

  • umowa o pracę,
  • pełny etat,
  • wynagrodzenie do 3000zł brutto.

Uwagi dotyczące aplikowania:

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o załączanie CV.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Centrum Opiekuńczo- Wychowawcze " Nadzieja" , Ul. Starokoscielna 8/5 , 41 - 400 Mysłowice, NIP: 2220899423
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Miejsce pracy:
Mysłowice
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
2020-02-11
Oferta wygasa w dniu:
2020-03-12
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PRACOWNIK SOCJALNY

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: umowa o pracę
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W OŚWIĘCIMIU
od 2600 zł
UoP brutto/m-c
Oświęcim
2019-11-06
od 2600 zł

Zawód: pracownik socjalny Rodzaj: umowa na okres próbny
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W ZAWOI
od 2600 zł
Zawoja
2020-01-10