TLH POLSKA Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

TLH POLSKA Sp. z o.o. praca

Białe Błota
W sercu malowniczej Przyłęk, niedaleko Bydgoszczy, rozwinęła się nasza pasja do drewna, która przerodziła się w kwitnącą działalność – TLH Polska. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Państwu naszą firmę, która z zaangażowaniem i precyzją tworzy produkty z litego drewna, spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza specjalność to kantówki okienne i inne wyroby klejone z litego drewna różnych gatunków. Rozumiemy, jak ważne jest połączenie estetyki z trwałością, dlatego nasze produkty są nie tylko piękne, ale i wytrzymałe. W naszej ofercie znajdą Państwo również mokre i suche listwy budowlane i konstrukcyjne, które są niezbędne w każdym solidnym budownictwie. Dopełnieniem naszego asortymentu są listwy surowe oraz łaty budowlane, które cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów.

W TLH POLSKA stawiamy na innowacje w produkcji, co pozwala nam na tworzenie wyrobów klejonych, które zachwycają swoją jakością i wytrzymałością. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy misji, nasze produkty mówią same za siebie, a zadowolenie naszych klientów jest najlepszym świadectwem naszej pracy.

Nasze wyroby z drewna znajdują zastosowanie w wielu projektach – zarówno tych dużych, jak i mniejszych, prywatnych inwestycjach. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy detal sprawiają, że jesteśmy godnym partnerem w realizacji Państwa wizji.

Zapraszamy do współpracy z TLH Polska, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a jakość drewna jest doceniana w każdym wymiarze.
TLH POLSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy TLH POLSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TLH POLSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TLH POLSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

TLH POLSKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TLH POLSKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technik utrzymania ruchu elektryk/elektromechanik

    • 6 000-9 000 zł / mies.
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zakres obowiązków

      • Naprawa oraz diagnostyka maszyn i urządzeń
      • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
      • Prowadzenie regularnych przeglądów (ścieżka obchodów), prac konserwacyjnych głównie w zakresie automatyki/elektryki
      • Kontrola stanu części zamiennych automatyki/elektryki/pneumatyki.
      • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia, części)

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne średnie/zawodowe o profilu: automatyk, elektronik,
      • Praktyka z zakresu automatyki/mechaniki przemysłowej m.in. diagnostyka/wymiana silników, serwonapędów, elementów sterowania (panele dotykowe, przekaźniki, styczniki, bezpieczniki)
      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
      • Dyspozycyjność w przypadku wystąpienia awarii.

      Mile widziane:

      • Obsługa komputera
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu zakładu o charakterze produkcyjnym,
      • Uprawnienia SEP eksploatacja grupa I, II
      • Uprawnienia na wózki widłowe
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych.
      • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
      • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania oraz płatne nadgodziny.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
      Odpowiemy na wybrane oferty.

  • Pracownik produkcji-operator maszyn

    • 4 500-5 500 zł / mies.
    • Bydgoszcz

      • Praca na linii produkcyjnej
      • Kontrola jakości obrabianego materiału, układanie towaru w paczki
      • Obsługa i monitorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
      • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
      • Dbanie o powierzone mienie

      Wymagania

      • Zaangażowanie i chęć do pracy
      • Dobra organizacja pracy
      • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole
      • Dyspozycyjność

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania, płatne nadgodziny oraz dodatek nocny

Pracodawcy w Białych Błotach