Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.04.2024
KARPAT-BUD sp. z o.o.

Kierownik Budowy

  • Rzeszów, podkarpackie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

KARPAT-BUD sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie kompleksowego wykonawstwa robót budowlanych. Podkarpacka spółka budowlana świadczy usługi budowlane w systemie „projektuj i buduj” oraz prowadzi roboty w zakresie generalnego wykonawstwa obiektów i budowli inżynierskich, zwłaszcza o konstrukcji żelbetowych, galerii handlowych, hal o konstrukcji stalowej i żelbetowej, budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej. Budując swoją pozycje i markę na rynku budowlanym szczególną uwagę poświęcamy najwyższym standardom obsługi inwestorów oraz partnerskim relacjom ze wszystkimi firmami współpracującymi; dostawcami i podwykonawcami.

Aktualnie w związku z realizacją nowych projektów, poszukujemy chętnych do pracy

na stanowisko: Kierownik Budowy.

Zakres obowiązków

  • koordynowanie i nadzorowanie prac na budowie,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • zarządzanie podległym personelem
  • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz BHP,
  • udział w procesie wyboru podwykonawców,
  • kontrola jakościowa i ilościowa robót,
  • opracowanie i prowadzenie preliminarza kosztów budowy,
  • współpraca z Inwestorem,
  • przygotowywanie dokumentacji odbiorowej i powykonawczej.

Wymagania

  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno –budowlanej do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy/Robót,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność kosztorysowania będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • komfortowe warunki pracy,

  • samodzielne stanowisko pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych,

  • realizację ciekawych i prestiżowych projektów,

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop itp.

  • Administratorem danych osobowych jest KARPAT-BUD sp. z o.o. 36-060 Głogów Małopolski Innowacyjna 5, NIP: 5170145326. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KARPAT-BUD sp. z o.o. 36-060 Głogów Małopolski Innowacyjna 5, NIP: 5170145326 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.