• Jeleśnia, śląskie pow. żywiecki

Sprzedawca

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

STH "Pilsko" to firma z ponad 60-letnią tradycją, która została zarejestrowana 13 kwietnia 1946 r. jako GS SCh w Jeleśni.

Obecnie Spółdzielnia działa w branży handlowej, piekarniczo-cukierniczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Zatrudnia 120 pracowników. Zrzesza 120 członków. Kluczowymi obiektami służącymi turystom są Stara Karczma oraz zbudowane obok niej i oddane do użytku w 2008 roku Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Vesta w Jeleśni.

Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa „Pilsko” prowadzi również sieć 15-tu sklepów spożywczo-przemysłowych „Delikatesy” w gminach Jeleśnia i Koszarawa, w tym największy - Dom Handlowy Gazda w Jeleśni, a także piekarnię oraz sklep z artykułami do produkcji rolnej.

Zakres obowiązków

Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko" zatrudni pracowników na stanowisko sprzedawcy do sklepu w Koszarawie.

Do podstawowych obowiązków należy:

  • obsługa klientów,
  • wykładanie towarów oraz dbanie o ich prawidłową ekspozycję
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy,

Wymagania

  • chęć pracy z klientami,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy

  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności sprzedażowych
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwośc przyuczenia
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • więcej informacji pod numerem telefonu zamieszczonym do ogłoszenia, w godz od 8-15
  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko" 34-340 Jeleśnia Jana Kazimierza 1, NIP: 5530101059. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa "Pilsko" 34-340 Jeleśnia Jana Kazimierza 1, NIP: 5530101059 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)