TLH POLSKA Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu elektryk/elektromechanik

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • 6 000-9 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

  • Naprawa oraz diagnostyka maszyn i urządzeń
  • Dbałość o stan techniczny obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Prowadzenie regularnych przeglądów (ścieżka obchodów), prac konserwacyjnych głównie w zakresie automatyki/elektryki
  • Kontrola stanu części zamiennych automatyki/elektryki/pneumatyki.
  • Dbanie o powierzone mienie (narzędzia, części)

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie/zawodowe o profilu: automatyk, elektronik,
  • Praktyka z zakresu automatyki/mechaniki przemysłowej m.in. diagnostyka/wymiana silników, serwonapędów, elementów sterowania (panele dotykowe, przekaźniki, styczniki, bezpieczniki)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Gotowość pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dyspozycyjność w przypadku wystąpienia awarii.

Mile widziane:

  • Obsługa komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale technicznym lub utrzymania ruchu zakładu o charakterze produkcyjnym,
  • Uprawnienia SEP eksploatacja grupa I, II
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się od kilkunastu lat w Polsce firmie, która ma ugruntowaną pozycję głównie na rynkach zagranicznych.
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premie zależne od zaangażowania oraz płatne nadgodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Odpowiemy na wybrane oferty.

  • Administratorem danych osobowych jest TLH POLSKA Sp. z o.o. 86-005 Białe Błota Przyłęki ul. Biznesowa 11, NIP: 5540239931. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLH POLSKA Sp. z o.o. 86-005 Białe Błota Przyłęki ul. Biznesowa 11, NIP: 5540239931, zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)