ADM ZN Sp. z o.o.

Konserwator Hydraulik

Hydraulik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

ADM ZN Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży od 1993 roku na terenie całego województwa śląskiego. Spółka specjalizuje się w zarządzaniu Wspólnotami Mieszkaniowymi.

W związku z ciągłym rozwojem firmy zarządzającej nieruchomościami poszukujemy pracowników na stanowisko: Konserwator Hydraulik

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków Hydraulika: praca w brygadzie pogotowia technicznego , obsługa techniczna zarządzanych nieruchomości, wykonawstwo instalacji wod- kan, CO, zgodnie z projektem, prace przy udrożnieniach sieci, prace przy modernizacji instalacji wodnej, kanalizacyjnej, CO.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy wg zakresu powyżej,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia branżowe,
  • Punktualność,
  • Rzetelność,
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia jak również zaangażowania,
  • Szeroki pakiet socjalny i ubezpieczeniowy,
  • Zatrudnienie w firmie działającej na rynku od 1993r
  • Praca w następujących miastach: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Będzin, Katowice, Tychy,
  • Możliwość dowozu pracowników z okolic Zawiercia, Siewierza, Olkusza.

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny w godzinach od 07.00 - 15.00 .

  • Administratorem danych osobowych jest ADM ZN Sp. z o.o. 41-219 Sosnowiec ul. Kosynierów 35, NIP: 6443509800. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ADM ZN Sp. z o.o. 41-219 Sosnowiec ul. Kosynierów 35, NIP: 6443509800 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Sosnowiec
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)