Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Zastępca Naczelnika Sekcji Eksploatacji ds. drogi kolejowej

  • Jaworzno, śląskie pow. Jaworzno

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Jesteśmy zarządcą krajowej infrastruktury kolejowej i jedną z największych polskich firm, łączącą tradycję z nowoczesnymi technologiami. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, prowadzimy ruch pociągów oraz tworzymy rozkłady jazdy. Budujemy, modernizujemy i utrzymujemy całą infrastrukturę kolejową. Wszystko z szacunkiem dla natury!

Zakres obowiązków

  • stosowanie i nadzorowanie przestrzegania procedur SMS i MMS oraz innych regulacji dotyczących utrzymania nawierzchni, podtorza, obiektów inżynieryjnych, budynków i pozostałych budowli oraz eksploatacji i utrzymania pojazdów kolejowych,
  • planowanie i opracowywanie harmonogramów robót dla zespołu konserwacji nawierzchni, podtorza, obiektów inżynieryjnych, budynków i budowli oraz harmonogramów robót dla zespołów utrzymania,
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w zakresie nawierzchni i podtorza, budynków i obiektów inżynieryjnych,
  • monitorowanie oraz koordynacja zadań konserwacyjnych i utrzymaniowych na terenie Sekcji, a także nadzór nad prawidłowym i terminowym sporządzaniem dokumentacji oraz sprawozdawczości,
  • nadzór nad gospodarką materiałową w zakresie wykonywanych zadań, utrzymaniem i naprawą maszyn, urządzeń technicznych, pojazdów kolejowych i środków transportu drogowego,
  • nadzór nad porządkiem, ochroną mienia kolejowego, ochroną przeciwpożarową i ochroną środowiska,
  • udział w pracach wskazanych komisji, zespołów zadaniowych, grup roboczych, uzgadnianie dokumentacji projektowej oraz weryfikacja bezpośrednio w terenie stanu utrzymania linii kolejowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: budownictwo, transport kolejowy,
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku toromistrza oraz 1 rok na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem,
  • wiedza zawodowa z zakresu budownictwo, drogi kolejowe, SMS, MMS, infrastruktura kolejowa, gospodarka materiałowa, bezpieczeństwo kolejowe, ochrona środowiska, ochrona p. poż.,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność zarządzania zespołem oraz podejmowania decyzji,
  • dojrzałość menedżerska.

Mile widziane kwalifikacje:

  • posiadanie uprawnień budowlanych w danej specjalności.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 28.04.2024

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest PKP POLSKIE LINIE KOLEJOWE S.A. 03-734 Warszawa Targowa 74, NIP: 1132316427. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

    W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

    Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.