Synthos

Młodszy Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego i Windykacji

Analityk finansowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Synthos jest koncernem chemicznym, którego działalność polega na produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań na potrzeby różnych gałęzi przemysłu.

Firma produkuje i dostarcza kauczuki syntetyczne, tworzywa styrenowe, środki ochrony roślin oraz dyspersje i lateksy, których odbiorcami są firmy z całego świata.

Synthos posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Polsce, Czechach, Holandii, Niemczech i we Francji. To tam produkuje, a następnie dostarcza swoje innowacyjne rozwiązania – nawet do najdalszych zakątków świata. Firma zatrudnia ponad 3 600 pełnych pasji ludzi, którzy na co dzień pracują nad rozwiązaniami pomagającymi zmieniać świat.

Synthos S.A.

Miejsce pracy: Oświęcim

Zakres obowiązków

  • analiza i monitoring należności i limitów kupieckich
  • analiza i monitoring terminowości regulowania należności i ich windykacja
  • analiza sytuacji ekonomicznej i finansowej kontrahentów
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie zabezpieczania należności i windykacji należności
  • współpraca z osobami odpowiedzialnymi za sprzedaż w zakresie ustalania limitów pozyskiwania danych oraz monitoringu należności
  • współpraca z osobami z Działów Obsługi Klienta
  • raportowanie w zakresie należności przeterminowanych i wysokości kredytu kupieckiego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość analizy finansowej przedsiębiorstw
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • dokładność oraz umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • dobrą atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
  • ciekawe projekty do zrealizowania
  • nowe wyzwania i zadania
  • możliwość budowania swoich kompetencji
  • swobodny przepływ wiedzy
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • udział w szkoleniach
  • paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli dla dzieci pracowników
  • Administratorem danych osobowych jest Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synthos S.A. 32-600 Oświęcim Chemików 1, NIP: 5490002108 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Oświęcim pow. oświęcimski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)