FOX

Technolog

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Technolog

Jesteśmy jednym z wiodących producentów kształtek oraz zaworów kulowych z polietylenu na rynku europejskim. Łącznie nasze produkty trafiają do ponad 70 krajów Świata.

Dzięki innowacyjnemu podejściu, zgranemu zespołowi oraz kreatywnemu myśleniu, co roku rozszerzamy gamę swoich produktów oraz pojawiamy się na nowych rynkach.

Pracując z nami masz szansę rozwoju, poznania swoich umiejętności oraz pracy w młodym, energicznym zespole!

Zobacz nasz film i dowiedz się więcej !

Zapraszamy do aplikowania Panów i Panie na stanowisko:

Technolog

Dołącz do Zespołu FOX!

Miejsce pracy: Wilamowice 43-330 ul. Więźniów Oświęcimia 50

Zakres obowiązków

  • analiza technologiczna produktu na etapie jego projektowania
  • ustawianie oraz korygowania parametrów wtrysku
  • przeprowadzanie prób oraz ustalanie optymalnych warunków prowadzenia procesu produkcyjnego
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznych
  • wsparcie przy uruchomieniach produkcji nowych komponentów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie ostatniego roku studiów
  • wiedza z zakresu technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • mile widziana znajomość obsługi i programowania wtryskarek
  • znajomość rysunku technicznego
  • posługiwanie się językiem angielskim na poziomie B1
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • kursy i szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • uczestnictwo w ciekawych projektach inżynieryjnych
  • pakiet benefitów ( foodtruckowe wtorki w okresie wakacyjnym, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wakacji , premie i paczki świąteczne)
  • 30 minutową przerwę wliczoną do czasu pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Pakiet socjalny
Parking
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Ubezpieczenie grupowe
Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Administratorem danych osobowych jest:
    FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k., , ul. Więźniów Oświęcimia 50, , 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FOX FITTINGS Sp. z o.o. Sp. k. ul. Więźniów Oświęcimia 50, 43-330 Wilamowice, NIP: 937-247-36-56zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wilamowice pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)

Pracodawca FOX

Video