Magazynier- wsparcie dla ukrainy

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Magazynier

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie: brak wymagań; zakres obowiązków: kompletowanie zamówień; pakowanie zamówień; rozładunek towarów; oklejanie produktów etykietami; dwie zmiany; umowa zlecenie lub umowa na okres próbny; miejsce pracy: Gliwice; znajomość języka polskiego w mowie i pismie w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się; Kontakt telefoniczny z pracodawcą lub dokumenty aplikacyjne wysłać na adres e-mail pracodawcy: 733 990 083 32 434 31 10; j.duda@orno.pl

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 22 do 24 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto/h
Miejsce pracy
  • Gliwice
Opublikowana
Wygasła (19 dni)