SalesHR

Specjalista ds. obsługi zamówień w firmie produkcyjnej (język niemiecki)

  • Gliwice, śląskie

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna działająca na rynkach Europy Zachodniej

Szukamy osób na stanowisko

Zakres obowiązków

  • bieżące odpowiadanie na zapytania klientów (głównie z Niemiec), przesyłanie dokumentów, uzgadnianie szczegółów dotyczących zamówień - średnio 80% czasu
  • przeprowadzanie researchu rynku pod kątem nowych klientów, przesyłanie ofert (20% czasu)
  • odpowiedzi na przesyłane zapytania ofertowe od klientów (w j.angielskim)
  • bieżący kontakt z innymi działami firmy

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1), oraz niemieckiego (B2/C1)
  • doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego, mile widziane w branży produkcyjnej/stalowej/metalowej min 2 lata
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientem, umiejętności sprzedażowe, gotowość do aktywnego kontaktu w j. angielskim / niemieckim
  • samodzielność, kreatywność, proaktywne podejście do swoich zadań

Oferujemy

  • umowa o pracę / B2B - wynagrodzenie w podstawie od 6500 PLN brutto
  • niekorporacyjną, rodzinną atmosferę w firmie o stabilnych przychodach, działającą dla klientów zagranicznych
  • dużą samodzielność
  • realny wpływ na działania w firmie
  • standardowe godziny i dni pracy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)