Junior Project Manager

Euvic Services sp. z o. o.

Inny

Umowa o pracę

Opis:
Euvic Services sp. z o. o. to powstała w 2014 r., polska firma informatyczna, specjalizująca się w wytwarzaniu oprogramowania. Spółka w szczególności skupia się na wdrażaniu, rozwijaniu i utrzymaniu rozwiązań chmurowych Microsoft Azure oraz Microsoft Office 365. Wspieramy klientów w rozwoju platform Microsoft SharePoint oraz własnych, dedykowanych systemów informatycznych opartych o technologie Microsoft .NET. Dedykowany zespół wsparcia świadczy usługi utrzymania systemów informatycznych w trybie 24/7/365 dla klientów w Polsce i na świecie. Wspieramy też klientów w modelu outsourcingu specjalistów IT i programistów.

Zakres obowiązków:
-nadzór nad realizacją projektów/zadań w zakresie realizowanych -przedsięwzięć dla branży HR;
-planowanie i tworzenie harmonogramów projektów;
-zarządzanie przepływem informacji w zespołach projektowych i omawianie projektów;
-prowadzenie szkoleń inicjujących projekty;
-współpraca z działem sprzedaży, graficznym, statystyki, IT, księgowym i podwykonawcami (klienci firmy);
-przygotowywanie ofert sprzedażowych, w tym - budżetów projektów;
-wsparcie Account Manager'ów i działu HR.

Oczekiwania wobec kandydatów:
-zaangażowanie i chęć uczenia się w ramach powierzonych zadań;
-sumienność i staranność w ramach powierzonych zadań;
-doświadczenie w zarządzaniu projektami (mile widziane doświadczenie w branży HR);
-prawo jazdy kategorii B;
-znajomość języka angielskiego;
-biegła znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

-Dostęp do najnowszych technologii;
-Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój;
-Dofinansowanie do pakietów medycznych oraz karty sportowej;
-Stabilne zatrudnienie

Zapraszamy do aplikowania!
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 3 dni)