Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Burian Logistic to polska firma transportowo - logistyczna, świadcząca usługi w zakresie spedycji, transportu w relacjach krajowych i międzynarodowych oraz kompleksowej obsługi logistyczno-magazynowej. Posiadamy oddziały w Bielsku-Białej, Sosnowcu, Gdańsku oraz w Czechach. Dzięki najwyższej jakości realizowanych usług stale wzrasta liczba wykonywanych przez nas zleceń, a wieloletni sukces na rynku zawdzięczamy naszym zaangażowanym pracownikom, którzy stanowią największą wartość firmy. Jeśli chcesz realizować swoje pasje, pracować w przyjaznej atmosferze i osiągać satysfakcję z wykonywanej pracy dołącz do naszego zespołu.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata/ kandydatkę na stanowisko Przedstawiciela Handlowego

Zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  • Realizacja polityki marketingowej przedsiębiorstwa
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania

  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku

  • Znajomość rynku i zagadnień branży TLS

  • Wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość j. włoskiego

Oferujemy

  • Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy – samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

  • Wynagrodzenie i pakiet premii adekwatne do osiąganych wyników

  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji: kursy językowe, szkolenia branżowe

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

  • Administratorem danych osobowych jest:
    Burian Logistic Sp. z o.o., ul. Cyprysowa 240, 43-384 Jaworze, NIP: 9372664764
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Burian Logistic Sp. z o.o., ul. Cyprysowa 240, 43-384 Jaworze, NIP: 9372664764zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Śląskie
Wynagrodzenie
  • 7 000 - 12 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)