SONNIGER S.A.

Specjalista ds. technicznych

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

SONNIGER Polska europejski dostawca urządzeń grzewczych związanych z branżą przemysłową i obiektami użyteczności publicznej.

W związku z rozwojem firmy w oddziale Bielsko-Biała poszukiwana jest osoba na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • wsparcie techniczne, rozwiazywanie zgłoszeń klientów

  • ścisła współpraca z partnerami w zakresie serwisowym

  • ofertowanie asortymentu części zamiennych

  • doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i systemów urządzeń klimatyzacyjnych , gazowych grzewczych

  • regularna współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mogą być także studia zaoczne ostatni rok)

  • umiejętności interpersonalne (wysoka komunikacja, optymizm, samodzielność)

  • doświadczenie w kontaktach z klientami

  • znajomość urządzeń klimatyzacji (urządzeń gazowych będzie dodatkowym atutem)

  • znajomość zagadnień technicznych

  • znajomość języka angielskiego (będzie dodatkowym atutem)

Ofertę kierujemy do osób ambitnych, dynamicznych i otwartych na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia. możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, ciekawe produkty wraz z wsparciem marketingowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilniej firmie
  • atrakcyjne warunki finansowe oraz motywacyjny system wynagrodzenia
  • pracę stacjonarną w młodym i kreatywnym zespole
  • nowoczesne i konkurencyjne produkty
  • silne wsparcie marketingowe
  • dostęp do sprawdzonych procedur

* Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Ofert nadesłanych nie zwracamy

  • Administratorem danych osobowych jest SONNIGER Polska Sp. z o.o. Sp. K. 81-310 Gdynia ul. Śląska 35/37, NIP: 586-227-35-14. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SONNIGER Polska Sp. z o.o. Sp. K. 81-310 Gdynia ul. Śląska 35/37, NIP: 5862273514 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)