Karel 2 Sp. z o.o.

Magazynier - kierowca

  • Tychy, śląskie

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Karel 2 sp. z o.o. to firma z kapitałem polskim dzialająca w branży handlu hurtowego i detalicznego materiałami elektrycznymi od 1990 roku. Posiada 5 oddziałów zlokalizowanych w woj, śląskim i małopolsce. Naszym pracownikom oferujemy ciekawą, stabilną, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole ludzkim.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: Magazynier-kierowca

Praca w pełnym wymiarze czasu pracy od poniedziałku do piątku

Zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i wydawanie towaru
  • Dostawa towaru samochodami dostawczymi
  • Kontrolowanie na bieżąco stanów magazynowych
  • Pakowanie przesyłek
  • Weryfikacja stanu jakościowego odbieranych przesyłek i dostaw
  • Utrzymanie porządku, czystości i bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania

  • mile widziana umiejętność obsługi komputera i skanerów oraz obsługi magazynu wyposażonego w WMS
  • prawo jazdy katerii B
  • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy
  • motywacja do pracy
  • rzetelność, dokładność, sumienność
  • zaangażowanie
  • niekaralność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pracę w prestiżowej, prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus premie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • Administratorem danych osobowych jest Karel2 sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała Katowicka 180, NIP: 6272348246. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Karel2 sp. z o.o. , ul. Katowicka 180 , 43-346-Bielsko-Biała, NIP: 6272348246zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)