Pielęgniarka/Pielęgniarz

Pielęgniarka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Запрошуємо працівників з України

Beskidzki Zespół Leczniczo - Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzujest samodzielnym publicznym zakładem opieki zdrowotnej działającym od 1993 r.

Zajmujemy się rehabilitacją osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży w trybie stacjonarnym i dziennym, w oparciu o światowe standardy i współczesne koncepcje terapeutyczne, wykorzystując doświadczenie personelu medycznego oraz nowoczesną bazę sprzętową. Specjalizujemy się w rehabilitacji ogólnoustrojowej, neurologicznej, kardiologicznej i pulmonologicznej.

Zatrudniamy ponad 200 pracowników w dwóch współpracujących ze sobą oddziałach znajdujących się w Jaworzu przy ul. Słonecznej 83, gdzie znajduje się także siedziba Szpitala, oraz przy
ul. Wapienickiej 142.

Naszym celem jest usprawnianie pacjentów na najwyższym poziomie dlatego dbamy o jakość udzielanych świadczeń. Od 2014 r. utrzymujemy certyfikat normy ISO 9001. Dążymy do osiągnięcia statutu najlepszego ośrodka rehabilitacyjnego w południowej części województwa śląskiego.

Pracownikom zapewniamy stabilne środowisko pracy i duże możliwości rozwoju zawodowego dla osób z różnymi umiejętnościami.

Obecnie Szpital poszukuje kandydatów na stanowisko pielęgniarka/pielęgniarz.

Zakres obowiązków

  • praca w Oddziale Leczniczo-Rehabilitacyjnym dla Dorosłych,
  • opieka nad pacjentami ze schorzeniami ogólnoustrojowymi, neurologicznymi i kardiologicznymi,
  • praca w systemie 12 godzinnym, wg grafiku, w równoważnym czasie pracy, w trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,
  • prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie,
  • system premiowania pracowników,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatki świąteczne
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (szkolenia),
  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny , Szpital Opieki Długoterminowej w Jaworzu , ul.Słoneczna 83 , 43-384 Jaworze, NIP: 937-14-94-573zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Jaworze pow. bielski, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)