Pomocnik budowlany

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2022

Budowlaniec

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Pracodawca nie wymaga CV

Запрошуємо працівників з України

Grupa budowlana z ponad 20-letnim doświadczeniem w realizacji prac termomodernizacyjnych obiektów zatrudni pracowników do pracy na budowach (Tychy i okolice).

Zakres obowiązków

      • Wykonywanie czynności remontowo-budowlanych;
      • Pomoc pracownikom budowlanym;
      • Prace porządkowe na budowie;

Wymagania

    • Sumienność;
    • Pracowitość;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Odpowiedzialność;
    • Zdolność do pracy na wysokości;

Oferujemy

      • Umowa o pracę na pełny etat;
      • Bardzo dobre warunki pracy;
      • Stawka godzinowa do uzgodnienia w zależności od posiadanych umiejętności;
      • Praca w godzinach 7-16 na terenie byłego woj. katowickiego;
      • Dojazd do pracy samochodami służbowymi,
      • Systematyczne wynagrodzenie;
      • Praca przez cały rok;
      • Możliwość przystąpienia do dodatowego ubezpieczenia;

Miejsce pracy
  • Tychy
Opublikowana
Wygasła (1 godzina, 47 minut)